LOVE DANCE K&B

STUDIO TAŃCA

LOVE DANCE K&B

STUDIO TAŃCA

ZUMBA jako trening cardio łączy zabawę z wysiłkiem, poprawia samopoczucie, wyzwala pozytywną energię, ale również rzeźbi i ujędrnia nasze ciało. Dzięki godzinie dynamicznych ćwiczeń o zmiennej intensywności możemy spalić aż 600 kcal oraz niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich prosto z serca Karaibów i Południowej Ameryki. Łączy w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowo prostymi krokami oraz układami tanecznymi, ćwiczenia opierają się na zasadzie, że zajęcia powinny sprawiać przyjemność i być łatwe do wykonania.

ZUMBA to zajęcia fitness poprawiające sylwetkę i pozwalające na zrzucenie wagi w bardzo atrakcyjny, miły i wdzięczny sposób. To przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

Po drugie dzięki połączeniu energetycznej i motywującej muzyki w dynamicznych rytmach latynoamerykańskich i innych przebojów tanecznych tj.: cumbia, merengue, salsa, samba, cha-cha, mambo, twist, reggaeton, flamenco, rumba, taniec brzucha, twist.… z wyjątkowymi krokami oraz ich prostymi połączeniami.

Zumba jest dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję. Łatwe do naśladowania kroki taneczne, urozmaicona kompozycja ruchów i energetyczna muzyka wszystkich wprawia w optymistyczny nastrój i pobudza do zabawy. Łatwe ćwiczenia sprawiają przyjemność, a każdy daje z siebie tyle ile może.

Serdeczenie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-12 lat na zajęcia tańca ZUMBA KIDS oraz Zumba Kids Jr. Zumba kids to lekcje tańca o charakterystyce TANECZNO - ZABAWOWEJ w rytmach latyno-amerykańskich. Jeśli Państwa dziecko ma za dużo energii i nie ma gdzie jej spożytkować - to jest to najlepszy moment, aby dziecko dołączyło do grupy. Zumba kids to 45 minut fantastycznej zabawy, dzięki której dziecko poprawi koordynację ruchową, a przede wszystkim wzmocni i rozciągnie ciało już od najmłodszych lat.

STRONG by Zumba - nowość w Polsce !!!

 

STRONG by Zumba to najnowszy program łączący trening interwałowy o wysokiej intensywności ze specjalnie przygotowaną muzyką, która zmotywuje Cię do wysiłku. Większość programów fitness posiada muzykę jako zwykły podkład do ćwiczeń. W STRONG by Zumba jest inaczej. Tutaj muzyka została utworzona w taki sposób aby wycisnąć z uczestników jeszcze więcej

Jeśli lubicie wyzwania, to koniecznie musicie skorzystać z pierwszych zajęć  STRONG by Zumba.

Zajęcia prowadzone z myślą o najmłodszych, które na zajęciach ćwiczą nie tylko kroki, lecz także poprawiają swoją sprawność ruchową, koordynację, muzykalność oraz przełamują barierę wstydu. To najlepsza inwestycja w rozwój młodego człowieka, która z pewnością zaprocentuje. Oferujemy różne style taneczne: hip – hop, taniec współczesny, disco dance.

MORNING FITNESS

Wpadaj z samego rana do LOVE DANCE na energetyzującą dawkę ruchu!
Poranny trening to same korzyści dla Twojej sylwetki, zdrowia i samopoczucia. Ćwicząc rano skutecznie przyspieszasz metabolizm - w efekcie w ciągu dnia więcej spalasz. Oprócz kształtowania i modelowania sylwetki, podnosisz również wydolność swojego mózgu - jeśli zamienisz kubek kawy na ćwiczenia fizyczne, poprawisz swoją spostrzegawczość, pamieć i kojarzenie faktów. Dodatkowo dobry humor i energia na cały dzień gwarantowana!

Zajęcia ze step aerobiku prowadzone są w grupie. Instruktor pokazuje kroki, które powtarzają po nim uczestnicy. Jednocześnie zwraca uwagę na technikę ćwiczeń i narzuca odpowiednie tempo. Choreografia może różnić się w zależności od poziomu osób ćwiczących – podstawowe ruchy, takie jak basic step czy V-step z reguły nie stanowią problemu dla początkujących. Bardziej skomplikowane układy zawierają kroki taneczne, np. obroty czy mambo step połączone z szybko zmieniającymi się ruchami rąk. Towarzysząca im muzyka jest bardziej dynamiczna, stąd nadążanie za kolejnymi konfiguracjami wymaga refleksu i dobrej koordynacji.